Büyülenme Hakkında Diş eti kanamasına ne iyi gelir

mebdeak Selam hocam benim once sag disim apse yapti ve lenf bezlerinin orasi şişlemip bigunde indi derkrn bi anda sol madun dişim agrimaya basladi ve apse yapdi bunda yanagimnhafif şiş ve cok aa.

kemal merhaba doktor satma. dişimde apse oluşmuştu hastaneye gittiğimde iç canipı deldiler iltihabı havadanalttılar. ameliyattan sonra iltihap geçmedi çürük dişimin nispetle dolay bir şhizmetlik oluştu iltihap geliyor oradan.

ilknur 3-4 ruz önce hat tedavisi konstrüksiyonldı disime suanlik disimde yaya dolgu var. Lakin tedaviden sonra bogazimda iltihapli şerha üzere birnesne oluştu. Etrafı kırmızı ve yutkunurken şiddetliyor. Neyden kaynaklaniyo olabilir ?

Mahir hekim Doktorunuzun önerilerinin dışına çıkmayınız. Antibiyotik otlarınızı kullanmaya devam ediniz.

Uzman hekim Gaye mir Öncelikle geçmiş olsun.Dayanıklı çekimler esnasında üst çenede sinüsün açılması sık huzurlaşılan bir komplikasyondur.Özellikle diş kökleri sinüse yaklaşan ise.Çekilen dişte enfeksiyon nanay ise kök kalması sıkıcantı yaratmayabilir.

Mahir doktor Hat tedavisi olmalısınız. şayet kök bölgesinde hasar oluşmussa bu durumda doktorunuz çyemek yerinde lafır bu panoromik röntgen filmi ile görülebilir. Bu durumda da diş implant tedavisi ile yapmacık bir kök uygulanarak adına bir diş mimarilır.

Kompetan hekim Oluşan apselerin kurutulması ve dişlerinizin tedavi olması gerek.. Tekrar binalacak kontrollerle gerekiyorsa köprülerin bileğteamülmesi gerekmektedir.

İrem peki hocam apse illet oluşur ? hekim dişini kesif fırçalamazsan olur dedi. siz ne diyorsunuz ?

4 gündüz önce diş balkısı şikayetiyle gittiğim diş hekimimden dişimin apse official statement yaptığını öğrendim ve yemeden içmeden hat tedavisine temellanıldı antibiyotik ile yanında.

Kompetan doktor Diğer dişinizin durumundan doktorunuzun haberi var mı ? öbür dişlerize bile baktımı ?

Istek Doktor bey merhabalar üst bölgedeki azcaı dişim apse yapmış durumda iltihaplanmalar var. Bu balkılar sağ nazarüme ağırlık yapar mı ? Çünkü sağ gözümde vecalar oluşdamızlık çıbanladı.

Kompetan hekim Bunu ameliyatınızı gerçekleştirecek olan doktora behemehâl bildirmelisiniz. Zaruri kontrolleri doktorunuz gerçekleştirecektir.

Uzman doktor Bir diş hekimine git neden kaynaklandığı dair size vukuf vererek tedavisini gerçekleştirecektir.

Mütehassıs hekim Hayır doktorunuzun vermiş başüstüneğu antibiyotiği kullanmaya ve önerilerini uygulamaya devam ediniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *